Kvapky pravdy. VIDEO: Je fiktívna pandémia podvod? Odpovedá svetová lekárska kapacita

Dámy a páni! Tak ako nás naši vládni činitelia postupne zamotávali do klamstiev v súvislosti s prepuknutím fiktívnej pandémie koronavírusu, snažili sa ovládať nás strachom, ktorý v nás usilovne a úmyselne živili a pestovali, tak postupne prichádza čas povedať si pravdu, pretože aj keď už všade inde pomaly vychádza na svetlo sveta, nie je isté, že sa raz dostane aj k nám. Napríklad cez verejnoprávne médiá, akým je aj RTVS.

Preto sme sa rozhodli, že vám v novej rubrike s názvom Kvapky pravdy budeme prinášať pravdivé informácie, všetky tie, ku ktorým sa dopracujeme, aby ste sa skutočne slobodne a nie pod nátlakom mohli rozhodnúť ako naložíte so svojim zdravím a so zdravím svojich blízkych.

Dnes nám do našej rubriky prispel pár kvapkami doktor a vedec, práve pre jeho snahu povedať svetu pravdu, hlavnými médiami ignorovaný, tvrdo cenzurovaný Rashid Buttar. Viac ako 20 rokov patrí medzi 50 najlepších doktorov v USA.

No nielen on je zo strany médií ignorovaný, sú tisíce skvelých lekárov a vedcov po celom svete, ale aj u nás na Slovensku, ktorí sa vám prihovárajú prostredníctvom alternatívnych médií, v snahe poskytnúť nám pravdivé informácie.

Nech sa páči. Kvapky pravdy od doktora Rashida Buttara TU.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

 ————————–

Prečítajte si tiež: Jaroslava Samuelová reaguje na korupčníka Matoviča: Úplatkárstvo dostalo krajší názov

—————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds