Švec zločincovi Mikasovi: Vy aj s vašimi vyhláškami mi môžete vyskočiť na hrb, ktorý nemám!

Vyhláškou hlavného hygienika Jána Mikasa sa od 9. júla menia podmienky najmä dovolenkárov, ktorí sa vracajú domov zo zahraničia. Informujú médiá.

Dovolenková sezóna 2021 sa mení na cirkus na kolieskach: „Aj osoba, ktorá je považovaná za plne očkovanú, je povinná počas svojho pobytu na Slovensku na požiadanie preukázať policajtovi alebo zamestnancovi regionálneho úradu verejného zdravotníctva doklad, že je plne očkovaná.“ A komici pokračujú: „Aj tí, ktorí nie sú považovaní za plne zaočkovaných, musia nosiť pri sebe doklady o registrácii, či čiastočnom očkovaní a na požiadanie sa preukázať či už policajtovi alebo príslušníkovi regionálneho úradu verejného zdravotníctva.“ 🙂

Reaguje Róbert Švec:

Aby bolo jasné! Opakujem to, čo hovorím už od jesene! Policajti si môžu od nás na ulici pýtať maximálne občiansky preukaz! A pokiaľ ide o tých panáčikov z regionálnych úradov verejného zdravotníctva, tak tí sa nás môžu pekne opýtať maximálne to, koľko je hodín.

Takže zločinec Mikas so svojimi kumpánmi a vyhláškami mi môže svojimi akože zákazmi vyskočiť na hrb, ktorý nemám!

———————–

Prečítajte si tiež: Švec naložil úplatkárovi Matovičovi: Čo sa v mladosti naučil, v politike aktívne používa!

———————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds