Jesenná vlastenecká kvapka krvi SHO. Štefan Polačik: Slováci sú národ súcitný

Štefan Polačik, podpredseda nášho hnutia včera daroval krv, pravidelne, už po niekoľkýkrát. A zostal veľmi milo prekvapený koľko ľudí, mladých aj starších, sa po tragédii na zlatomoraveckej ceste dokázalo zmobilizovať a prišli darovať tú najcennejšiu tekutinu.

Národná transfúzna služba v Nitre bola už od rána doslova preplnená a ľudia museli na odber čakať až 4 hodiny.

„Takéto situácie ma vždy utvrdzujú v tom, že Slováci sú úžasný národ. Národ súcitný a žičlivý,“ konštatuje Štefan Polačik.

Tento týždeň krv darovala aj naša sympatizantka Soňa a do našej vlasteneckej kvapky krvi sa zapojil aj Miroslav z Poltára, ktorý krv daroval už po 28-krát. Pomáhajme si. Slováci.

—————————

Prečítajte si tiež: Jesenná vlastenecká kvapka krvi zahájená: Zachraňujeme životy spolu s vami

————————–

Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody

Naša sympatizantka Soňa tiež podporila správnu vec.

Do našej vlasteneckej kvapky krvi sa zapojil aj Miroslav z Poltára, ktorý krv daroval už po 28-krát.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds