Liberáli: Deti sú neekologické. SHO liberálom: Nemajte ich. Urobíte dobrý skutok

Nemecké vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia, ktoré na Slovensku vlastní stránky ako Aktuality, Azet, Čas či Noizz sa opätovne snaží v rámci ekoalarmizmu a klimapropagandy Slovákov presviedčať, že mať dieťa je zo všetkých vecí tou najväčšou záťažou pre životné prostredie, dokonca je v rebríčku pred jedením mäsa, jazdení autom či lietadlom, čím v podstate nabáda ľudí, aby nerodili a nemali deti.

Ako prvé s týmto šialenstvom verejne prišlo experimentálne územie nadnárodnej oligarchie alias Švédsko, z ktorého pochádza aj chorá švédska tínedžerka Gréta, kde odrazu začali „odborníci“ z Lund University šíriť do sveta informácie, že „zachrániť“ planétu sa dá aj tak, že Európania prestanú plodiť a rodiť deti. A ako argument pre to použili fakt, že za rok života dieťa produkuje toľko emisií oxidu uhličitého, koľko vyprodukuje každodenné vedenie auta počas 24 rokov, t. j. cca. 58,6 ton emisií CO2 ročne. A tak je podľa švédskych „odborníkov“ jednou z možností ako zachrániť životné prostredie jednoducho nerodiť toľko detí a plánovať si menšie rodiny, pretože deti sú vraj neekologické.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Politická pedofília s chorým dievčaťom. To sa už všetci zbláznili?

————————

A s podobným šialenstvom teraz prichádza portál Noizz patriaci nemeckému Ringier Axel Springeru, ktorý v článku varuje pred vymyslenou a ničím nepodloženou klimatickou katastrofou a nepriamo nabáda ľudí, aby nerodili deti. A podkladá to rôznymi pseudodôkazmi v podobe na tento účel vytvorených a dobre dotovaných mimovládok, údajných listov a štúdií „vedcov“ či rozhodnutí pomätených celebrít a kdejakých pseudoumelcov, ktorí sa už údajne kvôli klíme rozhodli deti nemať alebo nad takým krokom uvažujú a ďalších ľudí na to vyzývajú.

Liberálna propaganda teda postúpila opäť o stupeň vyššie a najnovšie útočí už aj na základné pudy a mechanizmy slúžiace na obnovu populácie! A ako inak, opäť tento experiment započal v experimentálnej krajine – v severskom a maximálne zliberalizovanom Švédsku, kde doposiaľ započala hádam každá liberálna zvrátenosť. Toto, čo však začal šíriť aj zapredaný Noizz, je ale už maximálna nehoráznosť, pretože ide o nepriamu výzva ľuďom, aby v rámci liberálmi vymysleného ekoalarmizmu pochovali svoj rod a poslúžili aj k postupnému zániku svojho národa.

Pretože ak nebude v rámci určitého národa požadujúca pôrodnosť, národ ako taký postupne vymrie a zanikne! To je objektívny a neodškriepiteľný fakt! Mnohí propagandou vymytí liberáli propagujúci túto zvrátenosť si však tieto fakty nejako neuvedomujú alebo na druhej strane o nej vedia a činia tak zámerne. Nech je to tak či onak, ide o niečo, čo prekročilo všetky medze normálnosti a únosnosti a niečo za čo by mal národ také portály ako Noizz, a celkovo všetky portály Ringier Axel Springeru, jednoznačne bojkotovať.

Autor: Martin Bago

—————–

Prečítajte si tiež: Greténizmus v praxi: Keď ideš natáčať topenie ľadovcov a tvoja loď v ľadovcoch zamrzne

—————–

Poznámka Róberta Šveca, predsedu Slovenského Hnutia Obrody: Ak sú liberáli presvedčení o tom, že mať deti je neekologické, nech ich nemajú. Urobia dobrý skutok pre celé ľudstvo, nielen pre Slovákov, pretože sa obmedzí produkcia duchovných invalidov a hodnotových bezdomovcov, ktorí by aj tak v budúcnosti vytvárali nežiaduci myšlienkový smog.

Ako prvé s týmto šialenstvom verejne prišlo experimentálne územie nadnárodnej oligarchie alias Švédsko, z ktorého pochádza aj chorá švédska tínedžerka Gréta, kde odrazu začali „odborníci“ z Lund University šíriť do sveta informácie, že „zachrániť“ planétu sa dá aj tak, že Európania prestanú plodiť a rodiť deti.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds