Jesenná vlastenecká kvapka krvi SHO zahájená: Zachraňujeme životy spolu s vami

Kamaráti, prednedávnom sme v našom sociálnom projekte započali Jesennú vlasteneckú kvapku krvi SHO. Započali ju traja členovia z nášho úspešného tímu. Započali ju, aby ukázali príklad.

Príklad, že pomoc môže mať rôzne podoby. Aj ten materiálne najchudobnejší môže pomôcť, pretože ak je zdravý, tak je najbohatší a zo svojho bohatstva môže pravidelne darovať tým, ktorí bojujú o to najvzácnejšie. A tým je ŽIVOT.

Pridajte sa k nám a spoločne s nami podporte našu iniciatívu. Pošlite nám vašu fotku z odberu, poradie odberu, miesto odberu na staramesa@sho.sk a získajte naše reklamné predmety, ako osobité poďakovanie za participáciu na výzve projektu skutočnej solidarity.

————————

Prečítajte si tiež: Letná vlastenecká kvapka krvi SHO: Róbert je borec. Krv daroval už 80-krát

————————

Iveta Poprocká, okres Rimavská Sobota.

Pavol Skýpala, Poltár.

Pavol Poprocký, okres Rimavská Sobota.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds