K 30. výročiu obnovenia slovenskej štátnosti: Novoročné posolstvo Pavla Poprockého národu

Píše sa 1. január 2023 a verní synovia a dcéry slovenského národa po celom svete oslavujú 30. výročie obnovenia vytúženej a vydobytej slovenskej štátnosti.

Nič sme však ako sformovaný národ nedostali zadarmo a vždy sme začínali od nuly. Rovnako, ako pri bojoch za slobodu, rovnosť a bratstvo v meruôsmych rokoch, v diplomaticko-politicko-vojenských zápasoch našich diplomatov, štátnikov a legionárov na začiatku 20. storočia (čo vyústilo k slávnemu Trianonu a medzinárodnému-celosvetovému uznaniu slovenského elementu). Rovnako sme sa ako národ spoločne s prvým slovenským prezidentom popasovali so zlom, ktoré na nás, ako národ v srdci Európy, číhalo z každej svetovej strany a počas druhej svetovej vojny sme svetu dokázali, že si vieme vládnuť sami a zodpovedne. No a po rokoch režimu, ktorý má tiež na rukách krv nevinných Slovákov, sme sa ako národ vydali na cestu obnovenia slovenskej štátnosti, ktorej 30. výročie dnes oslavujeme.

Áno, je na mieste povedať si, že nie všetko je s kostolným poriadkom. Súhlasím. ALE, prosím a žiadam každého zodpovedného a lojálneho občana našej vlasti, aby nenaskakoval na klamstvo, že za to môže štát, teda naša štátnosť! Je to lož a špinavá podprahová manipulácia, ktorá má za úlohu rozložiť našu štátnosť zvnútra, v nás. Deje sa to preto, aby sme ako síce počtom malý, ale starý národ nadobudli presvedčenie, že nie sme ničím a zbavili sa tak našich koreňov, ktoré sú v tejto zemi ešte stále silno a hlboko zakorenené. A aj ostanú!

To vám v Slovenskom Hnutí Obrody garantujeme, pretože sme sa už v roku 2004 vybrali na cestu tŕnistú tak, ako naši predkovia, ktorí nás ako národ zbavili všetkej pliagy, ktorá nás kántrila. A my našu slovenskú spoločnosť jedného dňa zbavíme súčasného škodcu, chorej a skazenej liberálnej demokracie, ktorá nemá nič spoločné so slobodou a poriadkom, ktorý Slováci s obnovenou štátnosťou očakávali.

Lenže očakávať niečo nestačí. Je potrebné sa zapojiť do boja o našu – slovenskú – budúcnosť! Nikdy nie je neskoro a nikdy nie je nič stratené, keď sa národ zocelí, hodí cez palubu všetkých falošných prorokov, rôznych pseudoaktivistov, politických karieristov-prostitútky, či pseudointelektuálov, ktorí ho zvádzali a zviedli do temnoty, v ktorej momentálne žijeme. Oproti našim predkom máme obrovskú výhodu, MÁME NÁŠ ŠTÁT, obnovený štát Slovákov a všetkých lojálnych a jemu oddaných občanov.

Tak dnes oslavujme a od zajtrajšieho dňa zaň bojujme s ešte väčším nasadením, ako doteraz, bok po boku TU. Spoločne zvíťazíme! PF 2023

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Slováci v prvom rade Slovákom. Zásada platná aj pre rok 2023

————————–

Zdroj obrázku. SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds