VIDEO. K 30. výročiu obnovenia slovenskej štátnosti: Prajeme vám pevné zdravie, oceľovú vôľu a…

Píše sa 1. január 2023… Oslavujeme 30. výročie obnovenia slovenskej štátnosti.

Slovenky a Slováci. Prajeme vám všetko dobré v novom roku, pevné zdravie, oceľovú vôľu, veľa úspechov v osobnom a aj v pracovnom živote.

A pamätajme… Ak by sme dnes nemali našu druhú Slovenskú republiku, dopadli by sme ako Moravania, Slezania a iní, ktorí sú dnes iba zemepisným pojmom bez svojho národného a štátneho ukotvenia.

Mať svoj štát znamená život…

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: K 30. výročiu obnovenia slovenskej štátnosti: Švec adresoval kolegom na proslovenskej scéne ďalšiu výzvu

————————–

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds