Projekt Staráme sa: Slováci v prvom rade Slovákom. Zásada platná aj pre rok 2023

Dámy a páni. Pred pár dňami sme vás informovali, že vďaka nášmu – vášmu sociálnemu projektu Staráme sa, sme pomohli ďalšej slovenskej rodine postaviť sa na nohy TU.

A takto reagoval otec rodiny na náš mediálny výstup v danej veci… Eduard Glab: „Ja sa chcem poďakovať všetkým, ktorí sa do tohto projektu zapojili! Vďaka všetkým! Pomohli ste nám a pomáhate iným. Aj vďaka tomuto projektu som sa spolu s deťmi odrazil z dna! Budem sa snažiť pomáhať aj ja ostatným. Ďakujem!!!!“

Kamaráti. Myslíme si, že neexistuje lepšia spätná väzba na naše aktivity a prácu, v duchu zásady: Slováci v prvom rade Slovákom. Netárame, pomáhame… Pracujeme pre Slovensko, pre vás, každý deň. A budeme v tom pokračovať.

A ako môžete pomôcť správnej veci? Napríklad aj tak, že nám poukážete vaše 2% z dane TU. Ďakujeme.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Pri príležitosti 30. výročia obnovenia slovenskej štátnosti máme pre vás ponuku, ktorá sa neodmieta

————————

Zdroj obrázku. SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds