SHO: Chcete zistiť, kto za koho kope v slovenskej politike? Dá sa to napríklad aj takto…

Dámy a páni. Na politickej scéne sa voľne pohybuje príliš veľa nečestných a pokryteckých politikov, ktorí o sebe vyhlasujú, že pracujú a budú pracovať pre Slovensko, a že ochránia Slovákov.

Ale ako sa vyznať v tom, kto za koho kope a rozpoznať farizejov, ktorí sa Slovenskom iba oháňajú od skutočných slovenských vlastencov? Napríklad aj takto.

Vyberte si zopár politikov, ktorí o sebe vyhlasujú, že sú proslovenskí a adresujte im jednoduchú otázku: V prípade, ak by vaša strana mala zastúpenie v slovenskom parlamente alebo by bola súčasťou vládnej koalície, podporila by vyslanie slovenských vojakov na Ukrajinu, aby bojovali pod vlajkou NATO alebo EÚ za súčasný kyjevský režim?

A keď sa bude nejaký politik vykrúcať ako slizký had a neodpovie jasne a priamo, viete, že je pokrytec a vašu dôveru si nezaslúži.

Za naše hnutie hovorím jasne a priamo: Slovenské Hnutie Obrody nebude NIKDY súhlasiť s tým, aby slovenskí vojaci bojovali na Ukrajine pod vlajkou NATO alebo EÚ za záujmy súčasného kyjevského režimu. A Brusel sa môže aj na hlavu postaviť. A punktum.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA: Stretneme sa pred ukrajinským veľvyslanectvom v Bratislave. Pravda oslobodzuje

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds