SHO: Čaputová v Kyjeve opäť tárala a sľubovala. Róbert Švec jej vyprášil kožuch

Dočasná prezidentka Čaputová so svojím politickým klonom v nohaviciach (českým prezidentom) navštívila Kyjev a vyjadrila neutíchajúcu podporu kyjevskému režimu, aj napriek tomu, že väčšina Slovákov (aj podľa liberálnych prieskumov verejnej mienky) odmieta, a nielen vojensky, podporovať režim v Kyjeve.

Čaputová opäť nasľubovala, v mene Slovenskej republiky, režimistom v Kyjeve hory-doly! A kto na to v konečnom dôsledku doplatí? Presne tak, bežní občania Slovenskej republiky. A to budeme ešte radi, že na jej sľuby doplatíme iba ekonomicky.

Pretože… Munícia s ochudobneným uránom je už v rukách kyjevského režimu a odpoveď Moskvy na používanie takejto munície poznáme všetci.

Takže, preto moje konštatovanie, že budeme radi, ak sa nás, ľudu slovenského, dotknú Čaputovej nezmyselné sľuby iba ekonomicky.

Postoj Slovenského Hnutia Obrody je dlhodobo nemenný: Žiadne zbrane pre kyjevský režim, neutralita pre Slovensko a ak pomáhať, tak pomáhajme tým, ktorí trpia vojnovým konfliktom, potravinami, liekmi, oblečením… Ale v prvom rade sa starajme o našich ľudí slovenských a keď nám zostane čas, financie a možnosti, môžeme pomáhať aj iným. AMEN.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA: Stretneme sa pred ukrajinským veľvyslanectvom v Bratislave. Pravda oslobodzuje

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds