SHO: Katarína Boková k policajnej brutalite v obchodných prevádzkach! A Slovákov vyzýva!

Je mi ľúto policajtov, ktorí sa znížili k fyzickému napadnutiu zákazníkov v zahraničnom reťazci. Len preto, že títo ľudia vyjadrili svoj občiansky odpor nenásilnou formou a odmietli si počas nákupu prekryť horné dýchacie cesty.

Podľa môjho názoru došlo k jasnému zneužitiu právomocí verejného činiteľa, ale „chlapci“ budú zrejme odmenení, keďže iba plnili nariadenia niekoho zhora, alebo si pred ním chceli iba „šplhnúť“. Smutné zistenie. Som pevne presvedčená, že ľudia musia mať právo rozhodovať o svojom zdraví sami! Rovnako, ako účastníci bezrúškového protestu.

————————-

Pozrite si aj videozáznam policajného brutálneho zásahu voči bezbranným ľuďom TU.

————————-

Na rozdiel od nich som si s mojimi kolegami zo Slovenského Hnutia Obrody uvedomila, že je ponižujúce dohadovať sa so zahraničnými predajcami o to, či u nich môžem nakúpiť, keď oni sami ma odmietajú tým, že nerešpektujú moje právo dýchať. Preto sa nestotožňujem s takýmto postojom, a svoju energiu a čas venujem radšej mojim blízkym, ako treniciam s prisluhovačmi systému. A peniaze utŕži ten, kto ma obslúži, lebo rešpektuje moje slobodné rozhodnutie nenosiť handru na tvári.

Všetkým, ktorí sa dožadujú nákupov v zahraničných reťazcoch odporúčam, aby svoje rozhodnutie zvážili a svojimi nákupmi podporili našich malých a stredných podnikateľov, z ktorých väčšina rešpektuje ich slobodné rozhodnutie. Ja takých v mojom okolí mám a každý z nás je spokojný a zdravý. A navyše, peniaze za nákup zostávajú na Slovensku.

Toto je jedna z ciest, ako oslabiť a časom aj poraziť tento otrokársky systém. Toto je sloboda a zároveň cesta späť k nej.

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký reaguje na kontroverzného poslanca Gyimesiho: Csemadok treba rozpustiť!

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds