Projekt Štúrovci: Agent Sulík opäť dokazuje, že je v službách cudzích záujmov na Slovensku!

Dámy a páni! Obnovili sme KAMPAŇ: Pozor! Nepriateľ štátneho majetku! Dôvod? Agent SULÍK opäť dokazuje, že je v službách cudzích záujmov na Slovensku!

Po tom, ako vláda zločincov okolo Matoviča prostredníctvom Richarda Sulíka, nevyužila v druhej polovici roku 2020 predkupné právo na 49% akcií Východoslovenskej energetike, čím sme tento podnik mohli na 100% získať späť do rúk štátu, sa vládna mafia chystá spáchať ďalšiu hospodársku vlastizradu.

Tentokrát v Stredoslovenskej energetike: „Slovenská vláda môže zablokovať predaj spoločností patriacich medzi kritickú infraštruktúru, do ktorej patrí aj časť podniku SSE Holding. Pri predaji Stredoslovenskej energetiky Holding má dokonca štát aj predkupné právo, ktoré podľa ministra neplánuje využiť. Aktuálna suma 1,25 miliárd eur za 49 % podiel je totiž podľa Sulíka pre štát príliš vysoká.“

Preto, aby spoločnosť slovenská nezabudla, kto je kto a čo v minulosti napáchal, aké je jeho poslanie v politike, a nenechala si ťahať medové motúziky popod nos, sme si pre vás pripravili balíček nálepiek POZOR! NEPRIATEĽ ŠTÁTNEHO MAJETKU!

Za symbolických 7 eur, ktorými podporíte našu iniciatívu, si vo svojej poštovej schránke nájdete 15 nálepiek POZOR! NEPRIATEĽ ŠTÁTNEHO MAJETKU! + najnovšie vydanie našich novín Právo Národa, číslo 09-10/2021.

Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu? Jednoducho! Na číslo účtu nášho o. z. SK7665000000000020148117 pošlete váš dobrovoľný príspevok (najmenej vo výške 7 eur) a do poznámky uvediete nasledovné informácie v tejto forme: DAR – POZOR, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná.

Ďakujeme, vám za vašu dôveru a za to, že bojujete za Slovensko spoločne s nami!

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Pavol Poprocký chcel opäť darovať krv. ŠKANDÁL: Odmietli ho, lebo je zdravý

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds