Projekt Staráme sa: Aj fajnové slovenské hrušky sme odovzdali rodine pri meste Hnúšťa

Dámy a páni! Aj pri meste Hnúšťa sme pomohli s čistiacimi pomôckami, vďaka našej výzvy Mesiac čistoty TU.

Okrem toho si rodina z Malohontu môže pochutnávať na sladkých hruškách z Gemera, ktoré vlastnoručne nazbieral Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

Ďakujeme, že pomáhate spoločne s nami, priatelia! Informácie o našich sociálnych aktivitách získate aj na Instagrame TU, VKontakte TU a aj Twitteri TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Naša pravidelná pomoc smeruje aj do okresov Trenčín, Veľký Krtíš a Nitra

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds