Katarína Boková: Aj v Čadci pocítia covidoví zločinci spravodlivý hnev ľudu slovenského!

Dámy a páni! Vo štvrtok 23. septembra sa v Čadci stretnú traja covidoví zločinci, Krčméry, Jarčuška a Sabaka.

Statoční rodičia z Čadce a okolia sa rozhodli, že týmto trom darebákom ukážu, čo znamená spravodlivý hnev a zorganizovali stretnutie pred miestnym kultúrnym domom. Stretneme sa o 08:30 hod.

Ľudia Slovenského Hnutia Obrody podporujú každú rozumnú iniciatívu, predovšetkým ak ide konfrontáciu prisluhovačov súčasného systému.

A aj preto budeme prítomní aj v Čadci. Príďte spolu s nami vypískať týchto vládnych agentov, príďte žiadať odpovede na vaše otázky.

Autorka výzvy Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky rodinné a sociálne.

 ————————

Prečítajte si tiež: Právo Národa: Naše noviny sú politicky nekorektné, to znamená, že v nich nájdete pravdivé informácie

————————

Katarína Boková je hrdá Slovenka, matka dvoch detí. Študuje Univerzitu Konštantína Filozofa v Nitre, odbor žurnalistika. Pôsobí v okrese Martin a je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds