Švec: Organizovaná skupina vládnych zločincov pokračuje v krágľovaní názorových oponentov!

Dámy a páni! Róbert Švec reaguje na úmrtie Reného Baláka, ktorý „presadzoval  konzervatívne hodnoty. Bol veľkým bojovníkom za etiku v medicíne, čo ho prirodzene priviedlo ku kritike vakcinácie proti Covidu, alebo ako on zvykol písať a hovoriť, ku kritike nanucovania experimentálnych preparátov.“ Informovala spravodajská stránka Hlavný denník.

Róbert Švec: Pred niekoľkými mesiacmi som verejne vyhlásil, že súčasná vládna covidová mafia sa nezastaví pred ničím, ani pred kráglovaním názorových oponentov TU.

Lučanský, Peter Švec, René Balák… Kto bude ďalší?

Karma si nájde každého, postupne, aj súčasnú covidovú mafiu, ale pre istotu karme takticky pomôžeme.

————————–

Prečítajte si tiež: OZNAM vo verejnom záujme! Švec: Nerešpektovanie nariadení vládnych zločincov je cesta!

————————–

Hlavní predstavitelia organizovanej skupiny vládnych zločincov: Mikulec a Matovič. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds