Katarína Boková píše Čaputovej: Na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám Vás žiadam…

Priatelia, vzala som si za povinnosť preveriť skutočnosti ohľadom zaočkovanosti a prekonania Covid-19 u prezidentky a tiež v paláci hlavy štátu.

Preto som adresovala na kanceláriu pár otázok a pevne verím, že Zuzana Čaputová nám poskytne odpovede, ktoré si zaslúžime poznať a nenechá sa zahanbiť prezidentom Zemanom.

Veď napokon, dnes je úplne bežné, že namiesto pozdravu sa preukazujeme (ako spoločnosť) rôznymi certifikátmi, pasmi a kódmi. A keďže Hanzelová, akože novinárka, sa v diskusii Zuzany opýtala, ako sa má, tak skutočnú novinársku prácu odvediem za ňu ja…

Vážená pani prezidentka,

vážená Kancelária prezidenta SR,

na základe zákona č. 211/2000 [1] Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Vás žiadam o uvedenie nasledovných informácií.

Koľko zamestnancov interných / externých mal prezidentský palác k 31.12.2021?

Koľko z týchto zamestnancov je zaočkovaných dvomi dávkami vakcíny proti ochoreniu Covid-19?

Aký počet zaočkovaných zamestnancov prekonalo ochorenie Covid-19.

Koľko dávok vakcíny bolo podaných prezidentke Zuzana Čaputovej a v ktorých termínoch?

Prekonala prezidentka ochorenie Covid-19, koľkokrát, kedy a s akým priebehom?

Prezident ČR Miloš Zeman verejne priznal, že bol proti Covid-19 zaočkovaný trikrát a následne ochorenie prekonal s ľahkým priebehom.

Verím, že prezidentka Zuzana Čaputová pristúpi k informovaniu verejnosti rovnako otvorene.

S úctou,

Katarína Boková, členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody

————————–

Prečítajte si tiež: PODCAST. Anton Ančic: Hotovosť je sloboda! Necháme si ju ukradnúť? Vlastniť hotovosť musí byť…

————————–

Katarína Boková. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds