SHO: Róbert Švec k vlne zdražovania, ktorá zasiahla Slovensko a jej vrchol je v nedohľadne

Dámy a páni! Médiá informujú: Drahota vstúpila do slovenských domácností. Potvrdzujú to januárové nákupy potravín. Najzraniteľnejšie sú domácností dôchodcov a mladých rodín.

Kým Poliaci dočasne znížili DPH na potraviny na nulu a Maďari idú regulovať ceny chleba, mlieka a cukru, na Slovensku sú zatiaľ regulátormi cien prostredníctvom akcií najmä na bravčové či hydinové mäso obchodné reťazce. Vládni zločinci, ktorým sa rozpadáva domáca výroba potravín, ponechávajú trhu voľnú ruku.

Róbert Švec reaguje…

A aj v tom je rozdiel medzi nimi a nami. Ak by vládli rozumní a zodpovední vlastenci zo Slovenského Hnutia Obrody, štát slovenský by sa vydal veľmi podobnou cestou ako Poliaci a Maďari. A išli by sme ešte ďalej TU.

Ochránili by sme ľud slovenský od neúmerného zdražovania, páky na to súčasná vláda má, ale nechce chrániť. Chce likvidovať všetko slovenské, vrátane ľudí! Pretože presadzuje na slovenskom území záujmy cudzích.

Preč s takou vládou!

————————–

Prečítajte si tiež: Katarína Boková píše Čaputovej: Na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám Vás žiadam…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds