Klamstvo: SHO vzniklo tak, že sa premenoval už existujúci subjekt! A aká je pravda?

Dámy a páni! Keďže sa v poslednom období, najmä na sociálnych sietiach, objavujú klamstvá (hoaxy) o našom hnutí a aktivitách, rozhodli sme pripraviť pre vás novú rubriku s názvom: Klamstvo alebo pravda!?

V novej rubrike budeme reagovať na “zaručené informácie”, ktoré sa šíria internetom o našom hnutí a zároveň vám poskytneme možnosť zoznámiť sa podrobne o tom, kto sme, kam smerujeme, čo presadzujeme a aj to, ako to chceme docieliť.

Dnes reaguje Róbert Švec na klebety o tom, že aj naše politické hnutie vzniklo tak, že sme kúpili a premenovali už existujúci politický subjekt, ako je to dnes v móde a ako to s obľubou robia štandardní politici, pričom sa tvária, že sú protisystémová opozícia. A aká je pravda?

Slovenské Hnutie Obrody od svojho vzniku, 24. mája 2004, kedy vzniklo ako občianske združenie, razí cestu rovnú, cestu cti. Ani o milimeter sme neuhli z našich zásad.

A tak tomu bolo aj v čase, kedy vznikalo Slovenské Hnutie Obrody ako politický subjekt. Stalo sa tak 15. mája 2019, kedy ministerstvo vnútra zaregistrovalo naše hnutie do zoznamu politických strán a hnutí TU, pretože sme splnili zákonnú podmienku a odovzdali sme potrebný počet podpisov občanov, ktorí súhlasili s tým, aby vznikol politický subjekt s názvom Slovenské Hnutie Obrody.

Môžem vás ubezpečiť, kamaráti, že naše hnutie pôjde aj naďalej cestou rovnou, cestou cti!

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec verejne podporil sudcu Miľana v jeho boji s covidovou mafiou!

————————

Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds