Ministerstvo vnútra SR: Slovenské Hnutie Obrody je zaregistrované ako politické hnutie

V utorok 16. apríla sme požiadali o registráciu politického hnutia s názvom Slovenské Hnutie Obrody. V stredu 15. mája ministerstvo vnútra zaregistrovalo v registri politických strán a politických hnutí Slovenské Hnutie Obrody ako politické hnutie.

Od roku 2004 pôsobíme ako občianske združenie. Venujeme sa vlasteneckým aktivitám, ako aj projektom rôzneho typu. Pomáhame sociálne slabým rodinám: projekt Staráme sa, venujeme sa aj ochrane prírody: ekologický projekt Nebuď sviňa! a vydávame aj noviny Právo Národa.

Písal sa 16. apríl 2019. Prichádzame do budovy Ministerstva vnútra Slovenskej republiky.

Som hrdý na členov a sympatizantov nášho občianskeho hnutia, pretože naše politické hnutie nevzniká kúpou už existujúceho subjektu, ale vzniká ako výsledok úprimného a odhodlaného aktivizmu zdola, ako prejav vôle a záujmu občanov,“ vyhlásil Róbert Švec a dodal, že základný cieľ Slovenského Hnutia Obrody je nemenný a pevný: „Silné a sebavedomé Slovensko, v ktorom bude Slovák a každý lojálny občan našej vlasti pánom a nebude mediálnym, politickým a ani ekonomickým podnájomníkom vo vlastnom štáte.”

„Slovenské Hnutie Obrody je občianske združenie s bohatou históriou a množstvom aktivít. Už tento mesiac, 24. mája, oslávime 15 rokov úspešnej existencie. No nielen existencie , ale hlavne 15 rokov aktivít pre vás a Slovensko. Za ten čas sa nám podarilo pod vedením Róberta Šveca, vytvoriť aj niekoľko veľmi úspešných projektov, vďaka ktorým neustále napredujeme a dokonca naše projekty sa stali inšpiráciou aj pre niektoré iné subjekty, ktoré pôsobia na Slovensku.           

Som nesmierne hrdý , že to, čo sme si zaumienili, sa nám podarilo splniť. Hoci to bola cesta náročná, a mnoho našich neprajníkov vravelo, že pokiaľ nemáme za sebou oligarchov alebo spriaznených politikov, tak sa nám to nepodarí, môžem hrdo vyhlásiť, že sme splnili všetky zákonné podmienky a 16. apríla sme podali návrh na registráciu politického hnutia s názvom Slovenské Hnutie Obrody.      

Naším cieľom je ponúknuť Slovákom alternatívu voči stranám, ktoré sa tvária vlastenecky a s kvalitným proslovenským programom viesť Slovensko správnou cestou, slovenskou cestou. Robiť politiku vlasteneckú, národnú, bez extrémov a nezodpovednosti. Máme množstvo podnetov, nápadov, aj priamo od ľudí z terénu. No uvedomujúc si, že nikto nemá patent na rozum, sme otvorení spolupráci s každým, komu ide o Slovensko a podporíme všetky myšlienky, ktoré pomôžu zlepšiť životné podmienky občanov Slovenskej republiky,“ konštatuje Štefan Polačik, podpredseda SHO.

„Som veľmi rád, že Slovenské Hnutie Obrody vstupuje na politickú scénu a ponúkne Slovákom vlasteneckú alternatívu, ktorá nebude založená na bezbrehom populizme, prázdnych sľuboch, politických kšeftoch a egoizme, ale práve naopak, bude o reálnej a dlhodobej vlasteneckej práci pre slovenský národ a všetkých lojálnych občanov, presne tak, ako to naše hnutie robí už od mája 2004. Som presvedčený o tom, že politické Slovenské Hnutie Obrody to dokáže,“ konštatuje Pavol Poprocký, člen predsedníctva SHO.

Kontrola dokumentov pred ich odovzdaním v podateľni ministerstva vnútra.

Odovzdávame návrh na registráciu politického hnutia s názvom Slovenské Hnutie Obrody.

Odovzdávame návrh na registráciu politického hnutia s názvom Slovenské Hnutie Obrody.

Myslíme pozitívne a víťazne.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds