Komunálne voľby a voľby do VÚC 2022: Zabojuje Róbert Švec o primátora Nitry alebo… ?

Dámy a páni! Spravodajská stránka Dnes24.sk informuje: O voličské hlasy by mohol zabojovať aj Róbert Švec zo Slovenského Hnutia Obrody.

„Pokiaľ ide o tohtoročné komunálne voľby a voľby do VÚC, Slovenské Hnutie Obrody sa ich určite aktívne zúčastní. V tejto chvíli zvažujem kandidovať na primátora Nitry alebo predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja. Všetko bude závisieť od komunikácie vo vnútri nášho hnutia, ale aj od ľudí a aktivistov, ktorí s nami spolupracujú,“ prezradil Róbert Švec.

A na sociálnej sieti ešte doplnil: Veď my už niečo chrumkavé vyšpekulujeme… 🙂

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Prečo čítať noviny Právo Národa? Róbert Švec: Pretože šíria objektívnu…

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds