Róbert Švec k úmrtiu Eduarda Kukana: Vyjadriť ľútosť nad jeho smrťou? Na rukách má…

Dámy a páni! Slovenskom obletela správa, že zomrel Eduard Kukan.

Liberálno-manipulatívne médiá sa predháňajú v tom, ktoré z nich o Kukanovi uverejní politicky angažovanejšiu správu a nájdu sa aj takí, ktorí za Kukanom smútia.

Ako hodnotím Eduarda Kukana? Takto…

Bol pravou rukou zločinca Mikuláša Dzurindu, pokiaľ ide o veci zahraničné. Spolupodieľal sa na zavlečení našej otčiny do zločineckej organizácie NATO a aj EÚ. Spolupodieľal sa aj na likvidácii našej meny – Slovenskej koruny. Bol veľkým priaznivcom odbúravania slovenskej suverenity a štátnosti v maximálne možnej miere.

A v neposlednom rade, Eduard Kukan mal a stále má na rukách aj krv nielen srbských žien a detí, ktoré zomreli počas bombardovania bývalej Juhoslávie TU silami NATO v roku 1999. Agresia NATO sa uskutočnila bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN. S agresiou Kukan súhlasil a súhlasil aj s preletom lietadiel NATO cez slovenské územie.

Takže, ak sa ma pýtate, či pociťujem ľútosť nad smrťou Kukana, odpovedám NIE!

Dejiny ho za jeho zločiny proti Slovensku, ale aj za vojnové zločiny proti Srbom a iným národom odsúdia. Ale zodpovední a rozumní Slováci ho odsúdili už dávno!

Za silné, sebavedomé a bezpečné Slovensko, bez politikov typu Eduard Kukan.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Vlastizradná dohoda s USA: Róbert Švec medializoval tvrdý odkaz politikom, ktorí…

—————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds