Štefan Polačik: Kým iné noviny sú dobré ako výstelka do klietky pre andulky, noviny Právo Národa…

Priatelia, určite sa už každý z vás stretol s nepríjemnou reklamou, cez ktorú sa musíte preklikať, keď si chcete prečítať článok, ktorého nadpis vás zaujal a keď už sa preklikáte, zistíte, že článok je spoplatnený a vy si ho aj tak neprečítate.

Väčšinu propagandistických médií a cenzúru na sociálnych sieťach ani nebudem spomínať. Jedným slovom KATASTROFA!

Našťastie čoraz viac ľudí, ktorí chcú byť objektívne informovaní o udalostiach, ktoré sú na sociálnych sieťach tabu, siaha po starých dobrých papierových novinách. Nemám na mysli úplatné a manipulatívne denníky, ktoré sú dobré akurát ako výstelka do klietky pre andulky. To nie!

Rád by som dal do vašej pozornosti poctivé noviny Právo Národa, ktoré pravidelne vychádzajú už od roku 2001. Noviny, v ktorých sa nepíše o pseudocelebritách, noviny, v ktorých vás neotravuje žiadna reklama.

Prečítate si v nich komentáre k aktuálnym politickým udalostiam, niečo z histórie a v krátkom pravidelnom kvíze si precvičíte vaše znalosti o Slovenskej republike. Právo Národa je dvojmesačník, ktorý ak si predplatíte budete dostávať pravidelne a pohodlne priamo do vašej schránky prostredníctvom Slovenskej pošty. 

Objednajte pre seba, vašim rodičom alebo starým rodičom TU. Ďakujeme.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Komunálne voľby a voľby do VÚC 2022: Zabojuje Róbert Švec o primátora Nitry alebo… ?

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds