Kvapky pravdy. VIDEO: Čo sa to deje? Vládni zločinci sa pripravujú zrušiť protiprávne…

Dámy a páni! Tak ako nás naši vládni činitelia postupne zamotávali do klamstiev v súvislosti s prepuknutím fiktívnej pandémie koronavírusu, snažili sa ovládať nás strachom, ktorý v nás usilovne a úmyselne živili a pestovali, tak postupne prichádza čas povedať si pravdu,  pretože aj keď už všade inde pomaly vychádza na svetlo sveta, nie je isté, že sa raz dostane aj k nám. Napríklad cez verejnoprávne médiá, akým je aj RTVS.

Preto sme sa rozhodli, že vám v rubrike s názvom Kvapky pravdy budeme prinášať pravdivé informácie, všetky tie, ku ktorým sa dopracujeme, aby ste sa skutočne slobodne a nie pod nátlakom mohli rozhodnúť ako naložíte so svojím zdravím a so zdravím svojich blízkych.

Dlho očakávaná pravda sa stále čoraz viac a viac dostáva na svetlo sveta. Žiaľ, manipulatívne médiá, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku, stále neinformujú ľudí objektívne a preto si musíme pravdivé informácie vyhľadávať z iných zdrojov.

Dnes… Milí priatelia, iste ste si všimli, že už aj naša vláda sa pomaly otáča, mení rétoriku a čo nevidieť už aj k nám konečne dorazia všetky možné uvoľnenia protiprávnych opatrení v súvislosti s fiktívnou pandémiou. Nestalo sa tak preto, že by pandémia skončila. Ona totiž žiadna ani nebola.

A už vôbec naši vládni nemenia svoje rozhodnutia preto, žeby si vstúpili do svedomia a konečne by nás chceli chrániť pred zničujúcimi opatreniami. To pravda ich pritisla ku stene a pod krk. Pravda, ktorá sa valí na nás zo všetkých strán.

Sledujte medzinárodnú vyšetrovaciu komisiu, ktorá už tieto zločiny vyšetrila a pod vedením nám už dobre známeho advokáta Reinera Fuellmicha sa rozhodla, že nás bude informovať o priebehu vyšetrovania a o dôkazoch proti covidovým zločincom TU.

Sledujte prosím tieto cenné informácie a hlavne ich šírte ďalej, aby sa dostali čo najviac k ľuďom. Treba ľuďom ďalej čo najviac otvárať oči, aby sme si raz nevyčítali, že sme pre spravodlivosť a dobro nás všetkých mohli urobiť viac.  

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k úmrtiu Eduarda Kukana: Vyjadriť ľútosť nad jeho smrťou? Na rukách má…

————————-

Jaroslava Samuelová dlhé roky pracuje ako opatrovateľka v štátoch západnej Európy. Počas svojho pobytu na Slovensku pôsobí najmä v okresoch Nitra a Nové Zámky. Je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds