SHO: Je koronavírus cestou k čipovaniu ľudí? Podľa tenisovej legendy, áno

Pandémia je iba cesta k čipovaniu ľudí, vyhlásila bývalá svetová tenisová jednotka Marat Safin. „Bill Gates ešte v roku 2015 hovoril, že nás čaká pandémia a vrahom bude vírus, nie jadrová vojna. Na ekonomickom fóre v Davose urobili simuláciu, ako to všetko bude prebiehať. Nemyslím si, že Bill Gates situáciu predpovedal, jednoducho o tom vedel,“ cituje Marata Safina ruský portál Sports.ru.

„Podľa môjho názoru správy o víruse, jeho pôvod a šírenie, nie sú pravdivé. Národ však verí všetkému strašeniu, ktoré vidí v televízii,“ dodal. Informujú médiá.

Názor tenisovej legendy uverejňujeme, aby sme priniesli aj iný pohľad na súčasnú koronakrízu. My v Slovenskom Hnutí Obrody sme presvedčení, že každý človek má právo o čomkoľvek slobodne pochybovať. O aktuálnom vývoji, ale aj o ktorejkoľvek dejinnej udalosti a osobnosti.

Z princípov nášho hnutia vyberáme: Veríme v slobodu slova, slobodu prejavu, vyjadrovania (nech je akékoľvek šokujúce až konšpiračné), zhromažďovania a združovania sa.

Pretože len vnútorne slobodný človek je schopný kritický myslieť a správne sa rozhodovať. A nám záleží na tom, aby sa zo Slovákov nestala masa nemysliacich ľudí, bez vlastného názoru, ale aby sme boli vnútorne silné, aktívne a odvážne národné spoločenstvo, ktoré sa formuje aj na základe schopnosti pochybovať a kriticky myslieť.

Dejiny nám každý deň dokazujú, že nič nie je iba čierne alebo biele.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Globalizácia zlyhala. Eurobyrokrati sú čajoví a zbytoční. Budúcnosť je v silných vodcoch

————————

„Podľa môjho názoru správy o víruse, jeho pôvod a šírenie, nie sú pravdivé. Národ však verí všetkému strašeniu, ktoré vidí v televízii,“ vyhlásil pre médiá Safin. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds