SHO: Nálepky RUKY PREČ OD NAŠICH DETÍ do každej zodpovednej domácnosti

Z covidových zločincov okolo Čaputovej a Matoviča sa za posledné mesiace vykľuli aj politickí pedofili.

Tí, po tom, ako dotlačili Slovákov k nezmyselnému testovaniu, protiústavnými obmedzeniami položili na kolená nejednu slovenskú rodinu, dnes v priamom prenose vydierajú, korumpujú a rozdeľujú spoločnosť, sa pripravujú na ďalšiu ohavnosť. GEBUZINOU OPICHAŤ VAŠE – NAŠE DETI! Stoj čo stoj chcú rozšíriť svoj koronabiznis a neštítia sa siahať na tých najbezbrannejších. 

Rodičia, nepodliehajte tlakom, bráňme svoje deti! Je to naša povinnosť, pretože ony sú naša budúcnosť. Budúcnosť vás, nás, nášho národa! 

Aj preto sme pripravili novú nálepku s heslom RUKY PREČ OD NAŠICH DETÍ, ku ktorej sa môžete dostať aj VY tak, že túto iniciatívu podporíte symbolickým dobrovoľným príspevkom v hodnote aspoň 7 eur, pokrývajúci náklady na ich výrobu a distribúciu. Zaň si vo svojej poštovej schránke nájdete 20 nálepiek RUKY PREČ OD NAŠICH DETÍ a ako darček od nás aj najnovšie vydanie našich novín Právo Národa. 

Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu? Jednoducho! Na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK7665000000000020148117 pošlete váš dobrovoľný príspevok (najmenej 7 eur) a do poznámky uvediete nasledovné informácie v tejto forme: DAR – RUKY PREČ OD NAŠICH DETÍ, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná.

Slováci, ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že bojujete za Slovensko a jeho budúcnosť spoločne s nami! 

————————

Prečítajte si tiež: VIDEO: Katarína Boková o úspešnom občianskom odpore v Nitre a aj Poprade. Dá sa to, Slováci!

————————

Nová svieža nálepková kampaň z dielne nášho hnutia.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds