Kvapky pravdy. VIDEO: Očkovanie gebuzinou ako nástroj na redukciu obyvateľov našej planéty?

Dámy a páni! Tak ako nás naši vládni činitelia postupne zamotávali do klamstiev v súvislosti s prepuknutím fiktívnej pandémie koronavírusu, snažili sa ovládať nás strachom, ktorý v nás usilovne a úmyselne živili a pestovali, tak postupne prichádza čas povedať si pravdu, pretože aj keď už všade inde pomaly vychádza na svetlo sveta, nie je isté, že sa raz dostane aj k nám. Napríklad cez verejnoprávne médiá, akým je aj RTVS.

Preto sme sa rozhodli, že vám v novej rubrike s názvom Kvapky pravdy budeme prinášať pravdivé informácie, všetky tie, ku ktorým sa dopracujeme, aby ste sa skutočne slobodne a nie pod nátlakom mohli rozhodnúť ako naložíte so svojim zdravím a so zdravím svojich blízkych.

V ďalšej časti nášho cyklu sa vám opäť prihovorí svetovo uznávaný právnik Reiner Fuellmich.

Veci treba nazvať pravými menami, čím skôr tým lepšie, aby sa už aj tí neprebudení zobudili a konečne sa začali brániť.

Sme vo vojne. Áno je vojna. Informačno-chemicko-psychologická vojna. A Covid-19 je najmä psychologická zbraň. To nehovorím ja, tak sa vyjadrili už viacerí lekári a vedci. Pomocou lživých, zavádzajúcich informácií, chcú do nás naládovať chémiu, ktorá má zničiť našu imunitu a keď to nejde po dobrom, tak to pôjde pod psychickým nátlakom, pod sankciami, a hlavne pod vplyvom strachu o zdravie a život. Čistá – jasná snaha o našu likvidáciu.

A to už ekonomické dopady lockdownov ani nejdem spomínať. Ale dobrí ľudia pre ľudstvo pracujú a v závere videa zaočkovaným Reiner Fuellmich dáva nádej, na ktorú si ale asi ešte musia trochu počkať.

Vypočujme si jeho slová TU.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

——————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec reaguje na covidového zločinca Sabaku: Nie sme ako vy! Zaočkovaným pomôžeme!

——————————

Nálepky našej kampane si môžete objednať TU.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds