Kampaň: Nie som pokusný králik. SHO: Pre všetkých, ktorí sa nechcú nechať opichať!

Dámy a páni! Po našich úspešných nálepkových kampaniach, ktoré sú vám stále k dispozícii: Ruky preč od našich detí TU a STOP Čaputová na Slovensku TU, sme pre vás pripravili ďalšiu nálepkovú kampaň s názvom NIE SOM POKUSNÝ KRÁLIK, ktorá reaguje na čoraz viacej agresívnejší nátlak zo strany covidových zločincov na zodpovedných občanov, ktorí sa odmietajú opichať gebuzinov proti covidu.

Cieľom tejto nálepkovej kampane je poukázať na to, že nielenže sa nebudeme zúčastňovať pokusu na ľuďoch, ktorého následky sú už v dnešných dňoch fatálne, ale taktiež chceme poukázať na to, že už vonkoncom nemienime podporovať špinavý koronabiznis farmafiriem a politických špičiek, ktoré sú doň zapojené a ktoré koronachaos spoločne s úplatnými médiami živia.

Pridajte sa aj VY k nám, zodpovedným ľuďom, a bojujte spoločne s nami za pravdu a skutočnú slobodu aj tým, že túto iniciatívu podporíte symbolickým dobrovoľným príspevkom v hodnote aspoň 7 eur, ktoré pokrývajú náklady na ich výrobu a distribúciu. Zaň si vo svojej poštovej schránke nájdete 20 nálepiek NIE SOM POKUSNÝ KRÁLIK a ako darček od nás aj najnovšie vydanie našich novín Právo Národa.

Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu? Jednoducho! Na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK7665000000000020148117 pošlete váš dobrovoľný príspevok (najmenej 7 eur) a do poznámky uvediete nasledovné informácie v tejto forme: Dar – Nie som pokusný králik, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná.

Slováci, ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že bojujete za Slovensko a jeho budúcnosť spoločne s nami!

————————-

Prečítajte si tiež: Kvapky pravdy. VIDEO: Bývalý minister zdravotníctva reaguje na čísla v súvislosti s covidom

————————-

Nová nálepka z tvorivej dielne SHO. 🙂

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds