Róbert Švec odkazuje liberálom: Čo znamená optimalizácia v podaní nášho hnutia? Aj toto!

Liberáli sa ma často pýtajú, čo si predstavujem pod pojmom optimalizácia. Napríklad aj toto…

Bieloruské úrady v piatok nariadili zatvoriť 43 mimovládnych organizácií, ktoré pôsobia v krajine. Stalo sa tak po tom, ako prezident Lukašenko vo štvrtok vyhlásil, že sa chce zbaviť všetkých organizácií v krajine, ktoré podkopávajú Bielorusko. Mimovládne organizácie označil za banditov a zahraničných agentov.

Presne takáto optimalizácia zahraničných mimovládok sa uskutoční aj na Slovensku. A to bude iba začiatok očisty slovenskej spoločenskej scény.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Právo Národa: Aj o víruse Matovič-20, ktorý zmutoval a spôsobil pandémiu mentálnej rakoviny

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds