Liberáli opäť v akcii. Iniciatíva Lepší Lamač: My vám povieme akú kapelu môžete počúvať

Liberáli sa opäť ukázali vo svojej plnej kráse! Iniciatíva Lepší Lamač, ktorú založili miestni poslanci z Teamu Vallo, ktorých v komunálnych voľbách podporovalo Progresívne Slovensko a Beblavého SPOLU, sa pár dní dozadu na Facebooku pochválila tým, že vďaka nim došlo na Rozálskych hodoch v bratislavskej mestskej časti Lamač k zrušeniu vystúpenia kapely Zóna A, pretože títo liberálni predstavitelia iniciatívy sa nevedeli stotožniť s názormi a presvedčením hlavného speváka danej skupiny, ktoré je úplne odlišné od toho ich.

Iniciatíva to komentovala slovami, citujem: „Na Rozálskych hodoch mala vystúpiť kapela Zóna A. Berúc do úvahy názorové presvedčenie ich interpreta, nevedeli sme sa s vystúpením tejto kapely v Lamači stotožniť. Požiadali sme preto starostu aj oficiálnou cestou a bolo prisľúbené, že táto kapela nevystúpi. Veríme, že to tak bude!“ Tieto informácie neskôr potvrdil aj hlavný spevák Zóny A Peter Schredl alias Koňýk.

—————————————-

Prečítajte si tiež: Liberálna diktatúra: Zmazať, zablokovať, zakázať …

—————————————-

Takto nejako vyzerá tá sloboda a demokracia v podaní nových liberálnych „slušných nadľudí“. Tých, ktorí majú veľmi blízko k progresívcom a ktorí už dnes v malom ukazujú národu, ako si predstavujú a čo vo svojej najhlbšej podstate občanom prinesie tá ich liberálna „demokracia“. Opäť sa teda potvrdzuje to, čo tvrdím stále, že tzv. liberálna „demokracia“ je len nová totalita, obyčajná diktatúra a podvod na ľuďoch, ktorý nemá so skutočnou demokraciou absolútne nič spoločné!

Okrem toho, keď sa takéto niečo deje už dnes v malom, predstavte si čo by sa stalo, keby vládu náhodou uchopili liberálne neslovenské živly z PS/SPOLU, Za ľudí, KDH či SaS.

Myslím, že je to každému rozumnému človeku jasné a preto je načase, aby si na najbližších voľbách dal každý občan záležať a volil s rozumom. Je totiž veľmi dôležité okrem vládnej korupčnej chobotnice na smetisko dejín poslať aj liberálov už dnes doslova pachtiacich po moci. Ak sa tak nestane, súčasný marazmus sa nielen prehĺbi, ale hrozí, že sa prehupne ešte do niečoho horšieho.

Autor: Martin Bago

—————————————-

Vedúci hudobník skupiny Zóna A Peter Schredl alias Koňýk k incidentu povedal: „Radi by sme si v Lamači zahrali, pretože práve tam sme pred 35 rokmi začínali, tam sme odohrali prvé dva koncerty, ale musím povedať, že vôbec nie som prekvapený. Dalo by sa dokonca povedať, že som to očakával. Sme kapela, ktorá hovorí to, čo si myslí… a to je dnes zakázané, zdá sa. Liberáli sú v skutočnosti veľmi agresívni bojovníci proti ozajstnej slobode. Jediná sloboda, ktorá má byť povolená, je tá ich.“ Podľa vedúceho hudobníka kapely je prirovnanie ku starým socialistickým časom priliehavé. „Niekedy to vyzerá, že smerujeme k podobnej totalite. Len čakám, kedy ku nám domov zase prídu policajti a zoberú nám pasy,“ dodal Schredl.

—————————————-

Opäť sa teda potvrdzuje to, čo tvrdím stále, že tzv. liberálna „demokracia“ je len nová totalita, obyčajná diktatúra a podvod na ľuďoch, ktorý nemá so skutočnou demokraciou absolútne nič spoločné.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds