Liberáli z Denníka N urazili po smrti Karla Gotta. Nazvali ho idiotom hudby a zombie

Neslovenský Denník N sa dnes opäť ukázal vo svojej plnej „kráse“. Po tom, čo v noci na následky ťažkej choroby zomrela česká spevácka legenda Karel Gott sa v Denníku N objavil článok so zarážajúcim titulkom: „Zlatý hlas z Prahy, božský Kája, národní umělec, ale i zombie či idiot hudby. Kdo byl vlastně Karel Gott?“ Informujú české médiá.

Liberáli z Denníka N sa očividne neštítia ničoho, ani posmrtne nazvať spevácku legendu, ktorej nesiahajú ani po členky, idiotom a zombie. A dokonca ešte aj v článku pripravenom tri mesiace dopredu. Aj toto je teda ten svet liberálnych novinárov, ktorí si o sebe myslia, že môžu všetko a že majú ako jediní patent na rozum a „pravdu“, ktorú sa následne snažia nasilu vnucovať celému národu!

Sú to však iba nechutní jedinci bez akejkoľvek morálky, chovania, rozumu a súcitu! Títo jedinci však chvalabohu nezastupujú celé Slovensko (aj keď hanbu celému Slovensku týmto článkom už urobili), Slováci to vidia inak a túto spevácku legendu si vážia, vyjadrujú súcit a na ňu v dobrom spomínajú.

Preto bratia Česi prijmite od nás Slovákov ospravedlnenie za vyjadrenia Denníka N. Karel, česť Vašej pamiatke!

Autor: Martin Bago

————————-

Prečítajte si tiež: Liberáli opäť ukázali svoju pravú tvár. Denník SME obhajuje pedofíliu

————————-

Liberáli z Denníka N sa očividne neštítia ničoho, ani posmrtne nazvať spevácku legendu, ktorej nesiahajú ani po členky, idiotom a zombie. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds