Karma je zdarma. Alebo: Keď vítate migrantov a tí vás nakoniec okradnú

Tomuto sa hovorí naozajstný paradox alebo ľudovo povedané karma je zdarma! Taliansky senátor a člen vládnej strany Hnutia 5 hviezd Gabriel Lanzi bol v týchto dňoch na hlavnej stanici v Ríme, počas čakania na taxík, okradnutý gangom alžírskych migrantov!

Tí ho okradli o iPad, notebook a dokumenty. Krátko pred ním rovnakí migranti okradli aj sudcu, ktorý obedoval neďaleko stanice, ktorému tiež ukradli časť jeho dôverných dokumentov. Polícii sa nakoniec dvoch z trojice migrantov podarilo chytiť a ukradnuté veci a dokumenty obom talianskym verejným činiteľom vrátiť. Je to však zaujímavý paradox a myslím, že aj určitá príručka pre oboch aktérov, pretože je to práve Hnutie 5 hviezd, ktoré nedávno uzatvorením vlády s liberálne orientovanou Demokratickou stranou zradilo Talianov a otvorilo opäť talianske prístavy pre lode mimovládok, ktoré vozia z Afriky nelegálnych migrantov do Talianska!

A to bolo stále len také „nežné pohladenie“, pretože skutočné zločiny migrantov, ktoré kvôli ich politike denne prežívajú obyčajní občania, títo ľudia na svojej koži ešte nezacítili. A niektorým by sa to veru zišlo, pretože až potom by si uvedomili, aké sú skutočné dôsledky ich deštrukčnej migračnej politiky.

Autor: Martin Bago

————————–

Prečítajte si tiež: Ďalšie liberálne multi-kulti obohatenie. Taliansku vítačku migrantov fyzicky napadol migrant

————————–

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds