Martin Bago: Čaputová ako slovenský Havel. Kniha o Zuzane je iba pre silné žalúdky

Tak tomuto sa hovorí maximálny vrchol propagandy, výplach mozgu a budovanie kultu osobnosti v podaní liberálov! Tomuto priatelia možno ani neuveríte, ale o príbehu Čaputovej je napísaná už aj kniha! A to ešte táto skládková lady ani nezačala poriadne vykonávať funkciu prezidenta Slovenskej republiky.

Daná kniha s názvom „Pani prezidentka Zuzana Čaputová. Neuveriteľný príbeh“, túto liberálku z Progresívneho Slovenska velebí do neba a vykresľuje ju ako idol, ba priam ako sväticu. Dokonca ju prirovnáva k Havlovi, ktorého označuje za „otca svojej doby“, čo však na druhej strane hovorí samo za seba.

Podľa autorov knihy je Čaputová doslova šancou, aby sa Slovensko stalo štátom demokratickejším a sociálne spravodlivým. V popise knihy autori dokonca píšu také perly ako: „A je veľmi zaujímavé a nanajvýš zrejmé, že pani Zuzanu spája s Havlom aj toto podobenstvo. A potom tiež vzdelanosť, znalosť literatúry a filozofie, ale napríklad aj uznanie pravdy ako absolútneho základu ľudského konania. Tak ako Václav velebil pravdu a lásku, tak Zuzana už ako študentka hltala čínskeho mudrca Lao-cea. Od neho vie, že pravdivé slová nie sú príjemné a tiež že príjemné slová nemusia byť pravdivé. Napokon, jej životné motto predstavuje výrok veľkého vlastenca a generála Milana Rastislava Štefánika: Pravde veriť, pravdu žiť a pravdu brániť.“

Ide o neuveriteľný výplach mozgu, ktorému môže po extrémne predraženej kampani a marketingu z dielne mediálnej a digitálnej oligarchie, progresívcov a západných mimovládok veriť len úplný blázon. Viete však čo je na tom to najlepšie? Že touto knihou sa v podstate liberálne kruhy sami demaskovali. A to preto, že keď niekto vydá o niekom knihu len pár týždňov po tom, čo sa ujme nejakej významnej funkcie, je jasné, že ju písal dlho dopredu (kniha má 208 strán), t. j. že ide o dlhodobo pripravovanú akciu, ktorej cieľom je manipulácia verejnosti a vytváranie kultu osobnosti. Autori totiž do knihy nezabudli zakomponovať aj ocenenia tejto skládkovej lady, a to ako Goldmanovú environmentálnu cenu, ktorú jej udelila americká mimovládka či najnovšiu cenu Európska osobnosť roka za mimoriadne úspechy v oblasti politiky, obchodu a inovácií. Aj keď táto osoba okrem pretláčania zvrátenej liberálnej ideológie neurobila v oblasti politiky, obchodu a inovácií a celkovo vo svojom živote mimovládkarky absolútne nič.

To, čo sa liberálne kruhy snažia z Čaputovej vyrobiť je maximálna nechutnosť, kult osobnosti, ktorý už prekračuje všetky medze! A musí to vidieť už naozaj aj slepý a najnaivnejší občan. Pretože ak niekto o niekom doposiaľ napísal knihu, vždy to bola veľká osobnosť, čo niečo dokázala alebo urobila pre svoj národ. A najmä ju vždy napísal po skončení funkcie alebo vykonaní nejakej záslužnej činnosti či služby pre národ. Ale v tomto prípade ide o pravý opak a maximálnu propagandu, ktorá má národ už úplne ohlúpnuť a zliberalizovať.

Autor: Martin Bago

Zuzana Čaputová v kruhu svojich obľúbených „umelcov“. Medzi nimi aj Dorota Nvotová, ktorá je známa svojím pozitívnym vzťahom k tvrdým drogám a ktorá vzbudila verejné pohoršenie vyjadrením, že drogy treba zlegalizovať. Lebo ak by sa dal kokaín kúpiť v lekárni, neboli by mafiáni a kopec mŕtvych. O kauze sme písali TU.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds