Škandál Čaputovej! V lietadle do Prahy pochybní umelci. Aj Dorota Nvotová

Zuzana Čaputová dodržala tradíciu, jej prvá zahraničná cesta v úrade viedla do Prahy. S vojenskými poctami ju vítal český prezident Miloš Zeman.

Hoci sa očakávali bonmoty od Miloša Zemana, na škandál si „zarobila“ slovenská strana. Na večerný koncert na počesť prezidentky totiž zviezla umelcov vládnym špeciálom. Kapela Živé kvety či Dorota Nvotová sa na sociálnych sieťach už predpoludním pochválili fotografiami z vládneho špeciálu. Podľa záberov bola na palube evidentne dobrá nálada, Nvotová neskôr uviedla, že musela fotky zmazať.

Práve prítomnosť umelcov v lietadle vyvolala búrlivé reakcie. Všetci totiž Čaputovú výrazne podporovali v prezidentskej kampani a časť verejnosti novej prezidentke vyčíta isté protekcionárstvo, že práve týchto umelcov vzala na svoju prvú zahraničnú cestu.

Aj Čaputovej priaznivci upozornili, že počas krátkeho koncertu s názvom Zuzana není sama doma“ sa na pódiu zdržia zo desať minút a ide tak skôr o akúsi súkromnú párty. Informujú médiá.

Dorota Nvotová pobúrila slovenskú verejnosť, okrem iného, aj názorom, že drogy treba zlegalizovať. Lebo ak by sa dal kokaín kúpiť v lekárni, neboli by mafiáni a kopec mŕtvych.

Dôrazne sa ohradzujeme voči tomu, aby ľudia, ktorí verejne prezentujú takéto názory a majú zhubný vplyv na mládež, cestovali za peniaze slovenských daňových poplatníkov.

Vyzývame Zuzanu Čaputovú, aby si uvedomila, že už nie je podpredsedníčkou liberálnej strany a vo funkcii hlavy štátu má reprezentovať všetkých Slovákov, slovenskú štátnosť a dôkladne si vyberať ľudí, ktorí jej robia spoločnosť.

Sme presvedčení o tom, že Dorota Nvotová nepatrí do spoločnosti hlavy Slovenskej republiky.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds