Martin Bago médiám: Zverejnite celú nahrávku v kauze Gorila. Je to v záujme Slovenska

A divadlo sa môže naplno začať! Redakcia spravodajstva televízie JOJ dostala v utorok večer e-mail s odkazom na stiahnutie súboru v mp3 formáte s názvom Gorila. Ide o takmer 39 hodín zvukového záznamu, kde už v úvode je počuť hlasy, ktoré majú podľa prepisov zverejnených v roku 2012 patriť vtedajšiemu ministrovi hospodárstva Jirkovi Malchárkovi a majiteľovi Penty Jaroslavovi Haščákovi.

Nahrávku takmer určite dostali aj ďalšie médiá. A z toho, a samozrejme aj z ďalších nedávno uniknutých záznamov, vyplýva len jedno – že daná nahrávka tajných služieb jednoznačne ešte existuje a disponuje ňou kde kto (napríklad aj Kočner či Trnka).

Je teda zaujímavé, že doposiaľ, za 8 rokov od prevalenia tejto megakauzy, orgány činné v trestnom konaní takmer vôbec nekonali! A pritom Gorila hovorí o gigantickom rozkrádaní štátneho majetku a podvodoch, o ktorých sa obyčajným ľuďom ani nesníva! Práve Gorila popisuje to, ako Slovensko prišlo o strategické štátne podniky a ako sa z neho stala kolónia v rukách korporácií a tuzemskej finančnej oligarchie. A preto je naozaj potrebné dať celú 39-hodinovú nahrávku von na verejnosť, pretože inak sa na vyšetrovanie Gorily, do ktorej je okrem Penty a SDKÚ viac či menej zapojená takmer celá štandardná politická scéna, nepohne ani o milimeter!

Nepohlo sa za 8 rokov a pokiaľ verejnosť nevyvinie tlak, tak sa nepohne ani ďalších 8 rokov. Pretože súčasná situácia všetkým aktérom priamo či nepriamo vystupujúcim v Gorile vyhovuje! Preto vyzývam médiá, aby ju v plnom rozsahu zverejnili.

Autor: Martin Bago

———————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Hrozí nám vláda liberálov, smerákov a šovinistov. S požehnaním Čaputovej

———————-

Záber z protestov, ktoré sa odohrávali pred niekoľkými rokmi v uliciach Bratislavy. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds