Švec: Pellegrini si vie predstaviť vládu s Kiskom. Prečo nie. Veď je to jedna hodnotová mafia

Ak Smer-SD vyhrá voľby, tak sa Peter Pellegrini bude uchádzať o post predsedu vlády. Predseda strany Smer Robert Fico má byť podľa Pellegriniho na druhom mieste kandidačnej listiny strany. Pellegrini si vie predstaviť  sedieť vo vláde s bývalým prezidentom Andrejom Kiskom. Informujú médiá.

Na slová predsedu vlády reagoval Róbert Švec: Peter Pellegrini si vie predstaviť vládu s daňovým podvodníkom a údajným členom pozemkovej mafie Andrejom Kiskom. Aj toto je dôkaz toho, dámy a páni, že mediálna hra štandardných darebákov, že Pellegrini a Smer-SD sú hrádzou proti tomu, aby liberáli po voľbách prevzali moc v našom štáte, je iba fraška na obalamutenie voličov. Je to jedna a tá istá hodnotová mafia. Ak sa väčšina Slovákov nespamätá, a nebude voliť slovenských vlastencov, tak po voľbách prevezmú moc v našom štáte liberáli za asistencie strany Smer-SD.

Budíček, Slováci! Nebuďte ľahostajní a naivní, nenechajte sa opäť oklamať a choďte voliť. A voľte slovenských vlastencov, ktorí svojím životným príbehom dokazujú svoju oddanosť vám a nášmu štátu. Tak, ako napríklad Slovenské Hnutie Obrody a jeho členovia, ktorí vám slúžia už takmer 16 rokov a slúžiť budeme aj naďalej.

Pre nás bude vždy Slovensko a jeho ľudia na prvom mieste. A dokazujeme to nie rečami, ale skutkami.

———————–

Prečítajte si tiež: Robil Kiska daňové machinácie aj v zahraničí? Podľa českých úradov, áno

———————–

Mediálna hra štandardných darebákov, že Pellegrini a Smer-SD sú hrádzou proti tomu, aby liberáli po voľbách prevzali moc v našom štáte, je iba fraška na obalamutenie voličov. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds