Róbert Švec: Hrozí nám vláda liberálov, smerákov a šovinistov. S požehnaním Čaputovej

Predsedníctvo parlamentnej strany Most-Híd víta pozitívnu reakciu Republikovej rady SMK na ich iniciatívu rokovať o vytvorení volebnej strany. Vzhľadom na blížiaci sa termín volieb navrhuje tiež zintenzívniť rokovania. Účastníkom rokovaní bude aj Maďarská kresťanskodemokratická aliancia, s ktorou sa Most-Híd dohodol na spolupráci už v lete. Maďarské fórum, SMK a vznikajúce hnutie Spolupatričnosť už koncom septembra informovali, že chcú ísť do volieb na spoločnej kandidačnej listine. Informujú médiá.

A aby toho nebolo málo, pred niekoľkými dňami Peter Pellegrini vyhlásil, že si vie predstaviť  sedieť vo vláde s daňovým podvodníkom a údajným členom pozemkovej mafie Andrejom Kiskom.

————————

Prečítajte si tiež: Kiskovci to majú jednoducho v génoch. Brat Andreja Kisku je podozrivý z podvodu

————————

Slovenky a Slováci. Karty sa postupne odkrývajú a my máme možnosť sledovať pripravovanú predvolebnú a aj povolebnú stratégiu štandardných darebákov, ktorým nejde o Slovensko, ale ide im o tom, aby zostali alebo aby sa dostali k moci.

Ak sa väčšina Slovákov, ktorá sa nezúčastňuje volieb a je apatická, a väčšina tých Slovákov, ktorí sa zúčastňujú volieb nespamätá, a aj naďalej buď nebudú voliť alebo budú voliť štandardných politikov, našej vlasti hrozí vláda liberálov, smerákov a šovinistov s politickým požehnaním Čaputovej. A toto chceme, Slováci?

Budíček, ľudia! Nebuďte ľahostajní a naivní, nenechajte sa opäť oklamať a choďte voliť. A voľte slovenských vlastencov, ktorí svojím životným príbehom dokazujú svoju oddanosť vám a nášmu štátu. Tak, ako napríklad Slovenské Hnutie Obrody a jeho členovia, ktorí vám slúžia už takmer 16 rokov, 15 rokov ako občianski aktivisti a od 15. mája 2019 aj ako politickí aktivisti. A slúžiť vám budeme aj naďalej.

Pre nás bude vždy Slovensko a jeho ľudia na prvom mieste. A dokazujeme to nie rečami, ale skutkami.

Autor: Róbert Švec

———————–

Prečítajte si tiež: Švec: Pellegrini si vie predstaviť vládu s Kiskom. Prečo nie. Veď je to jedna hodnotová mafia

———————–

Peter Pellegrini vyhlásil, že si vie predstaviť  sedieť vo vláde s daňovým podvodníkom a údajným členom pozemkovej mafie Andrejom Kiskom. Zdroj fotky: Internet

Ak sa väčšina Slovákov, ktorá sa nezúčastňuje volieb, a väčšina tých Slovákov, ktorí sa zúčastňujú volieb nespamätá, a aj naďalej buď nebudú voliť alebo budú voliť štandardných politikov, našej vlasti hrozí vláda liberálov, smerákov a šovinistov s politickým požehnaním Čaputovej. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds