Keď nemáš kožu na tvári. Alebo. Ako Gorila Beblavý protestovať proti Gorile bude

Tak toto je skutočná tragikomédia! Po tom, čo sa dnes na svetlo sveta konečne po 8 rokoch dostala nahrávka megakauzy Gorila, sú už oznámené prvé protesty. Tie sa budú odohrávať pred domom spolumajiteľa Penty a hlavného aktéra Gorily Haščáka. A hádajte, kto ich organizuje. Liberál Truban s Gorilou Beblavým!

Áno tým Beblavým, ktorý bol sám súčasťou druhej Dzurindovej vlády, ktorá je po uši namočená v Gorile a ktorá spoločne s finančnými skupinami rozkrádala a za pár drobných (a samozrejme za veľké korupčné peniaze) rozkrádala a rozpredávala strategický štátny majetok! Beblavý bol súčasťou tej vlády, ktorej ministri páchali gigantickú korupciu a vo veľkom rozkrádali NÁŠ štátny majetok! A tento istý Beblavý teraz ide protestovať pred Haščákov dom?! Lepšie to už byť naozaj ani nemôže! Teda môže, protest avizoval a spoločnej tlačovky s Beblavým sa zúčastnil aj šéf KDH Hlina. Toho KDH, ktoré tiež bolo súčasťou druhej Dzurindovej vlády a tiež participovalo a sa spomína v Gorile. Títo ľudia si skutočne myslia, že slovenský národ je už na hlavu padnutý!?

A oni sa dokonca ešte aj v popise k protestu neštítia napísať citujem: „Gorila je rukolapný dôkaz o najväčšom známom korupčnom pakte v novodobej histórii Slovenska. Pakte, v ktorom Fico predal Slovensko Haščákovi. V byte na Vazovovej vznikla dohoda, vďaka ktorej sa Haščákovi roky za vlády SMERu darilo bohatnúť aj na zdravotníctve. Teraz prišiel ten moment, keď sa musíme zomknúť a bojovať proti skutočnému architektovi korupcie na Slovensku – Jaroslavovi Haščákovi. Musíme tejto korupčnej chobotnici odstrihnúť hlavu a všetky chápadlá.“ Aký SMER? Aký Fico? Áno, aj on bol raz na návšteve v byte na Vazovovej, ale skôr ako vedľajšia postava, nie hlavný aktér. Ten, kto sa tam pravidelne schádzal s Haščákom, páchal tam najväčšie korupčné škandály a rozkrádal strategický štátny majetok bol Malchárek, Bubeníková a členovia celej druhej Dzurindovej vlády na čele s Miklošom a Dzurindom! Teda aj z politických strán ANO, KDH a SMK!

————————

Prečítajte si tiež: Video: Liberáli natierali zábradlie v Košiciach. Dozor mal Beblavý. Podľa toho to aj dopadlo

————————

To, čo sa dnes na Slovensku spustilo je niečo tak veľké, že to musí jednoznačne zatriasť slovenskou politickou scénou! A to malo už dávno. Už za to mali dávno padať hlavy najvyšších politikov a členov finančných skupín. Už dávno mali byť hlavní aktéri zatknutí za rozkradnutie, rozpredanie štátneho majetku a rozloženie funkčného štátu! Najhoršie na tom okrem vyššie spomínaných šašov a bývalých Goríl, ktorí sa dnes hrajú na slušných antikorupčníkov, však je, že z celého tohto účelového vypustenia nahrávky Gorily na verejnosť a následného útoku vedeného ako na SMER, tak na Penťácku odnož liberálnej pravice vychádza ako morálny víťaz ten najznámejší daňový, volebný a pozemkový podvodník na Slovensku – Kiska, ktorý bude po tomto pravdepodobne ESET-om vytiahnutý do výšin ako nový „morálny“ líder opozície. Je to neskutočný hnus a bordel, do ktorého je však okrem Penty a SDKÚ viac či menej zapojená takmer celá slovenská štandardná politická scéna! A práve preto aj vyšetrovanie už roky viazne.

No po tomto je načase, aby začali konečne vyšetrovatelia a prokurátori konať a tvrdo vyšetrovať všetkých, ktorí majú niečo spoločné s týmito najväčšími zločinmi novodobej histórie SR, ktoré položili náš štát na kolená! Je potrené urýchlene zakročiť voči najväčším zločincom, ktorí kedy riadili našu krajinu, pretože tí v súčasnosti ešte stále môže beztrestne behať po slobode, užívať si zločinne nadobudnutý majetok, ovplyvňovať svedkov a vyhrážať sa trestnými oznámeniami ľuďom požadujúcim spravodlivosť.

Aj takto priatelia dnes vyzerá súčasná politická realita! Okrem toho, že štát je rozkradnutý, zapredaný a rozložený, tak ľudia, ktorí to celé majú na svedomí si stále robia čo chcú a dokonca sa ešte aj profilujú ako bojovníci proti tomu, čoho sa sami zúčastňovali alebo na čom dlhé roky participovali! Je smutné, kam sme sa to za posledných 30 rokov dopracovali – do absolútnej žumpy a bordelu, ktorý nemá obdoby hádam ani v niektorých afrických krajinách.

Autor: Martin Bago

———————–

Prečítajte si tiež: Vláda mimovládok. Alebo, ako si Beblavý dom kúpil

———————–

Tragikomédia môže začať. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds