Matovičova politika: Miliardu eur pre asociálov! A ľuďom práce zvýši vek odchodu do dôchodku

Slovenský dôchodkový systém čakajú podľa plánu reforiem, ktorý v pondelok predstavil minister financií Eduard Heger, zásadné zmeny. Zrejme najväčšou z nich je opätovné viazanie dôchodkového veku na strednú dĺžku dožitia. V praxi to znamená, že sa bude musieť zrušiť ústavné zastropovanie odchodu do dôchodku. Informujú médiá.

Na mentálny svet babrákov od Matoviča reaguje Róbert Švec:

Matovičova vláda pre nás chystá veľký koronabonus. Zvažuje zrušiť zastropovanie veku odchodu do dôchodku. Inak povedané. Do dôchodku v sedemdesiatke? Prečo nie!? Pre Matoviča a jeho mafiánov žiadny problém.

Otázka ale je, koľko dôchodcov si dôchodok aj užije. Ale mám silný pocit, že presne o to týmto darebákom ide. Veď podľa ich pokriveného mentálneho sveta, čím menej dôchodcov, tým menšie náklady na dôchodky. A to už nie je antisociálne, to je úmyselná genocída národa.

A pre liberálikov, ktorí by chceli argumentovať, že ale musíme nejako vykryť schodok alebo, že Slovensko vymiera a pod., rovno odpovedám: Ak Matovičova vláda vie nájsť 1 miliardu eur pre asociálov v osadách, ktorí sa nikdy neprispôsobia, tak vie nájsť peniaze aj pre Sociálnu poisťovňu, aby naši dôchodcovia prežili jeseň svojho života dôstojne a plnohodnotne. Ale to by súčasní vládni darebáci museli chcieť.

————————

Prečítajte si tiež: Video: Kritizujeme darebáka Matoviča! SHO: Ale ponúkame aj normálne riešenia

————————

Odkaz zodpovedných a rozumných Slovákov je jasný! Zdroj fotky: SHO

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds