Oni sa stretli počas Globsecu, my sa stretneme na námestí v Poprade. SHO: Dole s nimi!

Dnes sa v Bratislave začala konferencia Globsec, ktorej sa zúčastní takmer 1 000 ľudí.

Róbert Švec reaguje na Globsec a zároveň vás pozýva, dámy a páni, na verejné podujatie do Popradu:

Konanie konferencie považujem za hrubé porušenie všetkých nariadení, ktoré oni sami vydali, vrátane vyhláseného núdzového stavu, v súvislosti s pandémiou koronavírusu TU. Ak sa oni môžu stretnúť v počte takmer 1 000 ľudí na hromadnom podujatí v uzavretých priestoroch, tak MY sa stretneme túto nedeľu na námestí v Poprade.

Konaním konferencie Globsec, aj za účasti Čaputovej, súčasní režimisti opäť ukázali svoju pravú tvár, tvár pokrytcov, ktorí vodu kážu a víno pijú. Dole s nimi!

A dodáva:

Úrad verejného zdravotníctva porušil zákon pri vydávaní opatrení v čase prvého vyhláseného núdzového stavu pre pandémiu koronavírusu TU. Skonštatovala to Generálna prokuratúra SR.

Veľmi ľahko sa môže stať, že o pár dní Ústavný súd SR skonštatuje, že vyhlásenie súčasného núdzového stavu bolo v rozpore s ústavou. Pri súčasných babrákoch a darebákoch by som sa tomu ani nečudoval.

Slováci! Do ulíc! Pretože babrákov od Matoviča majú plné zuby už aj farmári a potravinári TU! Konštatuje Róbert Švec.

A my doplníme:

Dámy a páni! Od 28. mája sme v uliciach a námestiach, do 1. septembra sme sa zúčastňovali protestov pred Úradom vlády v Bratislave a od 1. septembra navštevujeme okresné mestá a stretávame sa s vami.

 Za nami sú Topoľčany TU, Dolný Kubín TU, Rimavská Sobota TU. V utorok 22. septembra sme podporili protestujúcich zamestnancov popradskej nemocnice TU. V pondelok 28. septembra sme podporili protest odborárov v Trenčíne TU a v utorok 29. septembra sme odborárov podporili v Trnave TU.

SHO ponúka jasnú, rozumnú a adresnú alternatívu, aj pokiaľ ide o spôsob cesty – formu a aj jej obsah TU.

————————

Prečítajte si tiež: Bude verejné popieranie korony trestným činom? Švec: Blázni od Matoviča sú toho schopní

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds