Video: Topoľčany, Dolný Kubín, Rimavská Sobota. Nasleduje Poprad. SHO: Plníme to, čo sme sľúbili

Dámy a páni! Na naše životy a životy našich príbuzných dnes útočia najmä dva vírusy: COVID-19 a Matovič-20.

Vírus Matovič-20 je vo svojej podstate veľmi agresívny a nebezpečnejší ako koronavírus. Je zakomplexovaný, pomstychtivý a neustále mentálne mutuje. Ale my si s nimi poradíme.

Topoľčany TU, Dolný Kubín TU a Rimavská Sobota TU sú úspešne za nami, dámy a páni. Nasleduje Poprad TU. To čo my sľúbime, aj plníme. Stretneme sa s vami, dámy a páni, v každom jednom slovenskom okresnom meste.

Na nás sa môžete spoľahnúť!

————————–

Prečítajte si tiež: Matovičova politika: Miliardu eur pre asociálov! A ľuďom práce zvýši vek odchodu do dôchodku

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds