Médiá: Kvôli migrantom posilnila polícia hliadky v okolí hranice s Maďarskom. SHO reaguje

Dámy a páni. Médiá informujú: Kvôli stúpajúcim počtom zadržaných cudzincov v pohraničných okresoch južného Slovenska posilnila polícia hliadky v okolí hranice s Maďarskom.

Do služby povolala aj psovodov. Hliadky dávajú pozor 24 hodín denne, sedem dní v týždni i pri troch mostoch, ktoré spájajú Komárno s Komáromom – na priechodoch na Alžbetinom, Monoštorskom a železničnom moste.

V priebehu apríla zadržali komárňanskí policajti 462 nelegálnych migrantov. V máji to už bolo 927 ľudí.

Konštatujeme: A opäť sa ukázalo, že ak rozumní a zodpovední vlastenci, poukážu na to, že zo slovenských štátnych hraníc je korzo pre nebezpečné organizované tlupy, tak sa nejedná o hoax a ani o šírenie poplašnej správy.

Rozhodnutie vedenia slovenskej polície posilniť hliadky na slovenských hraniciach hovorí jasnou rečou: Vlastenci, mali ste opäť pravdu!

Ďakujeme.

Z volebného programu SHO vyberáme:

– sprísnime ochranu hraníc z dôvodu ochrany obyvateľov a územia

– odmietame povinné kvóty na prerozdelenie vojnových utečencov, ako aj ilegálnych a ekonomických migrantov

– Slovensko si musí zachovať suverenitu pri rozhodovaní o azylovej politike

Celý volebný program nášho hnutia si môžete prečítať TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Švec sa zrozumiteľne vyhranil voči Dankovi, Pellegrinimu a aj Ficovi. Označil ich za…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds