SHO: Zahraničné mimovládky sú rakovinou na tele nášho národa. Zatočíme s nimi! TAKTO…

Dámy a páni. Verejne odpovedám na diskusný príspevok…

Napísali na Facebooku…

Roman Kvietok: „Ak spísete a PODPÍŠETE zmluvu z občanmi že vystúpime z NATO, že vystupime z EÚ, že zrušite všetky MIMOVLADNE ORGANIZÁCIE, potom môžete diskutovať o hlase obcanov pre Slovenské hnutie obrody. Tieto presľapy na Slovenskom národe sa už viac nedajú znášať. Dakujem.“

Pánovi Kvietkovi a aj vám všetkým, ktorí sledujete aktivity a stanoviská nášho hnutia sa verejne zaväzujem, že Slovenské Hnutie Obrody bude aj naďalej nekompromisne presadzovať vystúpenie Slovenska z EÚ a NATO dovtedy, pokiaľ tento cieľ spoločne s vami presadíme.

Pokiaľ ide o mimovládne organizácie. Postoj Slovenského Hnutia Obrody je nemenný a jasný: Na Slovensku budú pôsobiť iba slovenské mimovládne organizácie, ktoré budú môcť byť financované iba slovenskými fyzickými a právnickými osobami, akékoľvek financovanie zo zahraničia bude zakázané. Takéto mimovládne organizácie budú vykonávať ekologické, sociálne, charitatívne aktivity… , to znamená presne to, na čo sú mimovládne organizácie určené. Každá mimovládna organizácia, ktorá sa bude pokúšať robiť politiku a miešať sa do politických vecí, bude zakázaná a rozpustená.

A pokiaľ ide o zahraničné mimovládky, ktoré v súčastnosti pôsobia na Slovensku, ich činnosť bude postavená mimo zákon.

Toto stanovisko považujte za uzatvorenú zmluvu medzi Slovenským Hnutím Obrody a občanmi nášho štátu slovenského. AMEN.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Čaputovej vláda pokračuje vo vyzbrojovaní kyjevského režimu. SHO reaguje…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds