Médiá: V roku 2023 by malo na Slovensku pribudnúť necelých 9 kilometrov autostrád. Švec ponúka riešenie

Médiá informujú: Ak sa už nič nestane, v roku 2023 pribudne na Slovensku necelých 9 kilometrov autostrád.

Dámy a páni. Tak neviem či sa mám smiať, plakať alebo to skombinujem. Takto to vyzerá keď nám dlhodobo vládnu blázni, mafiáni, liberáli a zločinci. A nehovorím iba o vládach od roku 2020, vládach Matoviča a Hegera.

Slovensko už dávno malo byť poprepájané diaľnicami a rýchlostnými cestami. Peniaze v našom štáte boli a sú, ochota ľudí pracovať tiež, len tá politická vôľa, tá politická vôľa chýbala a chýba. Prečo? Pretože väčšina štandardných politikov, vo vláde a aj v opozícii nechápe politiku ako službu národu a štátu, ale ako prostriedok zabezpečiť seba a svoju rodinu na niekoľko generácií dopredu.

A aj preto musí súčasný zločinecký režim – liberálna demokracia skončiť čím skôr, a aj výstavba diaľnic a rýchlostných ciest sa krásne rozpohybuje.

Ako na to? Jednoducho! Už žiadne verejné obstarávania, subdodávatelia a podobné podvody. Výstavba sa bude realizovať vo verejnom záujme, cez jednu štátnu firmu, ktorá bude mať na starosti verejné stavby v národnom a štátnom záujme Slovenskej republiky.

A čo na to povie Brusel? Opäť rád použijem to moje už okrídlené: Mám na veľkom háku čo na to povie Brusel, ak ide o normálny život Slovákov na Slovensku, námietky Bruselu evidujem, ale nezaoberám sa nimi. A tak tomu bude aj v budúcnosti.

Záujmy Slovákov vždy na prvom mieste!  

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Pri príležitosti 30. výročia obnovenia slovenskej štátnosti máme pre vás ponuku, ktorá sa neodmieta

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds