Mikuláš navštívil deti v Banskobystrickom kraji. V piatok zavíta aj do okresu Komárno

Mikuláš Slovenského Hnutia Obrody sa včera činil v dvoch rodinách Banskobystrického kraja. Obdaroval dokopy 10 detí v okrese Rimavská Sobota a pri meste Hnúšťa.

Radosť v očiach, zvedavosť, čo im náš kamoš Miki priniesol, nás preniesla do našich detských čias, kedy sme si čistili zimné topánky, baganče a s pripravenou básničkou čakali aj na čerta s anjelom.

Ďakujeme vám, kamaráti, pretože mikulášske balíčky môže svätý Mikuláš deťom v našom projekte venovať aj vďaka vašim príspevkom a podpore. V piatok 6. decembra zavíta Mikuláš aj do mesta Vráble, Nitry a okresu Komárno.

————————

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: SHO aj tento rok pripraví pre slovenské deti mikulášske balíčky

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds