Projekt Staráme sa: SHO aj tento rok pripraví pre slovenské deti mikulášske balíčky

Kamaráti, každý rok pripravujeme pre deti v našom sociálnom projekte mikulášske balíčky a výnimkou nebude ani tento rok. Spoločne pripravíme krásneho Mikuláša viac ako 50 deťom, ktorým cez náš úspešný sociálny projekt Staráme sa pomáhame. Mikulášske vrecúška chceme naplniť sladkosťami a ovocím a aj vy nám v tom môžete pomôcť dvoma spôsobmi.

Môžete pomôcť sladkosťami a ovocím. Tie môžete odovzdať v mestách a okresoch, v ktorých pomáhame. Ak máte záujem zapojiť sa do našej aktivity týmto spôsobom, môžete kontaktovať Pavla Poprockého, splnomocnenca SHO pre projekt Staráme sa na čísle 0911 547 850 alebo mailom na staramesa@sho.sk a všetky ďalšie podrobnosti dohodnete osobne.

Pomôcť môžete aj dobrovoľným finančným príspevkom na účet nášho občianskeho združenia: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Mikuláš. My aj vďaka vašim príspevkom nakúpime a naplníme mikulášske balíčky pre deti zo sociálne slabých rodín, ktorým pravidelne pomáhame už 9. rok.

Ďakujeme, Slováci.

————————

Prečítajte si tiež: Svätý Mikuláš navštívil deti z projektu Staráme sa

————————

Každý rok pripravujeme pre deti mikulášske balíčky a výnimkou nebude ani tento rok:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds