Sociálny projekt SHO nie je len o materiálnej pomoci. Deťom vytvárame aj voľnočasové aktivity

Kamaráti, v sobotu 30. novembra sme pre deti z nášho projektu pripravili v Rimavskej Sobote voľnočasové aktivity. Pre niektoré „bežné“ deti je to samozrejmosť, až nuda, ale mali ste vidieť, ako Miške, Majovi a Jankovi žiarili oči šťastím.

Naučili sa držať bowlingovú guľu v ruke, po dlhom čase si dali pizzu s kofolou, s našou sympatickou kolegyňou Sandrou si zahrali stolný futbal a ako konštatoval Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa: „Deti z nášho projektu sú úžasné. V každom sa skrýva niečo, čo sa v „bežných“ deťoch, ktoré majú všetko a nič si nevážia, dá nájsť ťažko. A to je pokora, rozumnosť, neskazenosť, ale i dravosť a odhodlanie, ktoré musí byť zužitkované, a preto chceme pracovať s takýmito deťmi, pretože ich potenciál môže byť v budúcnosti pre našu vlasť rozhodujúci a raz môžu našu domovinu formovať práve oni. A pre nás je dôležité, akí ľudia ju budú formovať.

Deti mali z tohto výletu obrovskú radosť. A tú sme, priatelia, spôsobili spoločne. Z celého srdca vám, drahí prispievatelia a podporovatelia, ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Veľký Krtíš: Aby mali čo do úst, často vynecháva lieky. SHO: Ale sme tu my. Pomôžeme

————————-

Pozrite si fotky zo soboty, ktorú sme venovali deťom v našom projekte:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds