Noviny Právo Národa: Predčasné parlamentné voľby budú 30. septembra. Mobilizácia volebná začala

Dámy a páni. Po úspešnej mobilizačnej kampani pred januárovým referendom, sme pripravili ďalšiu aktivitu pouličnú – kampaň, cieľom ktorej je zmobilizovať čo najväčší počet voličov, aby sa zúčastnili predčasných parlamentných volieb a tak prejavili svoju občiansku ZODPOVEDNOSŤ.

Súčasťou mobilizačnej kampane bude aj špeciálna titulná strana novín Právo Národa (pod článkom).  

Naším cieľom je zabezpečiť tlač špeciálnej strany v počte niekoľko desiatok tisíc kusov, ktoré budú následne rozdané občanom vo všetkých krajoch slovenských.

Ak vám záleží na tom, aby bolo čo najviac kusov rozdaných v mestách po celom Slovensku, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou.

Vaše príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – zodpovednosť.

Vopred vám ďakujeme za každé jedno euro. 

Alebo… Ak máte možnosť zabezpečiť sponzorsky tlač špeciálnej strany v ľubovoľnom množstve, môžete nás kontaktovať mailom na sho@sho.sk

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 —————————

Prečítajte si tiež: SHO: Novelizácia nášho volebného programu bola dokončená. Pracujeme už na zostavení…

—————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds