SHO: Kolaborant generál Zmeko púšťa do obehu podprahové táraniny. Švec ho ale pekne vyškolil…

Generál Zmeko: Obrana vlasti a rodiny je otázkou svedomia a chlapskej cti.

Pekne sa nám snaží generál (kolaborant) v službách súčasného zločineckého režimu podvedome podsúvať (a postupne nás pripravovať na to, o čom už aj vrabce na streche čvirikajú?), že ochrana štátu slovenského a našich rodín je to isté, ako ochrana súčasného zločineckého režimu – liberálnej demokracie. Ale rozumní a zodpovední vlastenci na tieto generálove podprahové táraniny neskočia.

Opakujem, čo som verejne deklaroval pred niekoľkými dňami: Nemám problém a nebudem mať problém so zbraňou v ruke bojovať za slovenskú slobodu a štátnosť proti vnútorným a vonkajším nepriateľom. Ale nikdy nebudem bojovať, akoukoľvek formou, za súčasný zločinecký režim – liberálnu demokraciu. Práve naopak, každý deň pracujeme na tom a pracovať budeme, aby súčasný režim, ktorý zotročuje náš národ a štát čím skôr padol. Za Slovensko bojovať budem, za súčasný režim NIKDY! Viem na akej strane dejín mám stáť a na tejto strane dejín budem stáť pevne aj naďalej.

Celé moje stanovisko k danej veci si môžete prečítať TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody. 

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Čaputová šéfkou zločineckej organizácie NATO? Róbert Švec reaguje

————————–

Kolaborant Zmeko. Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds