Nálepková kampaň: STOP Čaputová na Slovensku! SHO: V každom kúte našej vlasti!

Dámy a páni! Privítajte politickú turistku, dočasnú prezidentku Slovenskej republiky Zuzanu Čaputovú novými nálepkami aj vo svojom meste alebo obci.

Falošná ekoaktivistka, bývalá podpredsedníčka ultraliberálnej politickej strany a v súčasnosti, žiaľ, dočasná prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová zo svojej pozície, okrem iného, už dlhodobo presadzuje zločineckú agendu LGBTI, ktorá spochybňuje jedinú podobu normálnej rodiny a od marca 2020 sekunduje súčasnej vládnej a covidovej mafii.

Preto, aby spoločnosť nezabudla, kto je kto a aké trestné činy napáchal na našom národe a štáte, aké je jeho poslanie v politike, a nenechala si ďalej ťahať medové motúziky popod nos, sme si pre vás pripravili balíček nálepiek STOP ČAPUTOVÁ NA SLOVENSKU! 

Za symbolických 7 eur, ktorými podporíte túto iniciatívu, si vo svojej poštovej schránke nájdete 20 nálepiek STOP ČAPUTOVÁ NA SLOVENSKU! + noviny Právo Národa.

Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu? Jednoducho! Na číslo účtu nášho o. z.  SK7665000000000020148117 pošlete váš dobrovoľný príspevok (najmenej 7 eur) a do poznámky uvediete nasledovné informácie v tejto forme: DAR – STOP ČAPUTOVÁ, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná. 

Ďakujeme, vám za vašu dôveru a za to, že bojujete za Slovensko spoločne s nami!

————————–

Objednajte si tiež: Nálepky STOP MATOVIČ NA SLOVENSKU do každej domácnosti. SHO: A ulice budú naše!

————————–

Nová nálepka z dielne nášho hnutia.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds