Nálepky STOP MATOVIČ NA SLOVENSKU do každej domácnosti. SHO: A ulice budú naše!

Vážení sympatizanti Slovenského Hnutia Obrody!

Vzhľadom na vaše žiadosti angažovať sa v boji za silné a sebavedomé Slovensko, mediálnu blokádu a negatívne dopady diletantskej vlády Igora Matoviča na životy Slovákov, sme sa rozhodli, že vám prostredníctvom balíka s názvom STOP MATOVIČ, za dobrovoľný príspevok, ktorým podporíte činnosť Slovenského Hnutia Obrody, pošleme zásielku s naším propagačným materiálom.

Ním môžete dať svojmu okoliu najavo, že stojíte na strane zdravého rozumu, na strane Slovenského Hnutia Obrody.

Tentokrát sme si pre vás pripravili aktualizovaný balík STOP MATOVIČ za symbolických 7 eur v ktorom si nájdete 5 letákov STOP MATOVIČ + 15 nálepiek STOP MATOVIČ NA SLOVENSKU + najnovšie vydanie našich novín Právo Národa. Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu?

Jednoducho: Na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK76 6500 0000 0000 2014 8117 pošlete váš dobrovoľný príspevok (najmenej 7 eur) a do poznámky uvediete nasledovné informácie v tejto forme: DAR – STOP, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo. Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná.

V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom mailu sho@sho.sk.

Ďakujeme, že bojujete za Slovensko spoločne s nami a ďakujeme vám za vašu dôveru! Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik: Nezvyknutí vždy zmenili Slovensko k lepšiemu! Teraz je rad na nás!

————————

Nálepky už čakajú aj na vaše správne rozhodnutie. Stačí tak málo a už čoskoro ich môžete nájsť vo svojich poštových schránkach. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds